Дистрибуція

 • Широкe охоплення території
  У нас бiльше п'яти тисяч клієнтів в Днiпропетровській та Донецькiй областях. Найкрупнiшi склади в Дніпрі, Кривому Розі, Маріуполі та Краматорську та представництва в більш, ніж в 20 містах - це запорука ефективної і швидкої роботи компанії.
 • Ексклюзивне представництво великих компаній
  ALBO Distribution співпрацює більш, ніж з 15 великими гравцями ринку України, серед яких Carlsberg Україна, АВК, Біола та іншi.
 • Швидка доставка товару
  Клієнт отримує замовлення протягом 24 годин. Це золотий стандарт, якого ми досягли завдяки вдосконаленiй системі транспортних шляхів і унікальним алгоритмам роботи.
 • «ALBO Distribution» - надійний дистриб'ютор продуктів харчування, алкогольної та пивобезалкогольної продукції в Україні.
 • Понад 23 роки розвитку на ринку України дозволили нам створити унікальні алгоритми активних продаж
  Продуктивна робота відділу аналітики та маркетингу дозволяє бути в курсі новин в сфері дистрибуції. Завдяки злагодженій роботі команди ALBO Distribution ми стали кращими у сфері дистрибуції!
Група компаній «Албо» пропонує своїм постачальникам дистрибуцію продуктів харчування, алкогольної і пивобезалкогольної продукції в Україні. Товари реалізуються через операторів національних і регіональних роздрібних мереж.
Написати нам
Даю згоду на обробку персональних даних